Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cihličky v kuchyni

Ahoj. Plánuji na chalupě opravu kuchyně,a místo klasických obkladů chci použít nařezané cihlové pásky-asi 2 cm silné. Teď bych rád věděl,zda je možné tento materiál nalakovat-a čím-aby to bylo možno setřít,kdyby třeba od sporáku prskal olej. Jak známo,cihly do sebe nasají vše,a tomu chci zabránit. Něco podobného,jako na obrázku. Díky.

Fajn, tak ještě jednou a pomalu...

Ten odkaz, co jsem ti dal, nám byl doporučen na to, aby se tím cihličky natřely, protože pak by měly být nenasákavé a otíratelné. OK?

Mimochodem, budu potřebovat pár metrů nějakých takových cihliček, cca 8 m2. Nemáš fotku, případně jaká by byla cena? :-)