Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava zakladu

Mam u zahradní chatky cca 2 šary zakladu ze ztraceneho bednění co kouka ze země..Už to tak mám asi 3 roky a asi by to ctělo ty spáry něčím zatáhnout ,aby tam nezatíkala voda a časem to mráz neroztrhal. Stačí to našpricovat cementem s vodou a potom cement s pískem a zarajblovat? Nebo se mám na to vyprdnout?Nechce se mě do toho moc investovat.

Dále mám u garaže a soklu mezeru cca 1-2cm .Taky si říkám že tam asi zatíká . Co tam dát? Myslel jsem medvědí hovno . Nebo nějakou nízkoexpanzní pěnu? Vydrží to? Aby to taky vydrželo a nemusel to za pár let opravovat.

Foto nemám . Když to popíšu - tak je zaklad garáže a na něm je betonová garáž . Zaklady jsou širší o cca 20cm a před 40 lety tam táta nabetonoval sklon aby tam nestála voda.Takže ten přílepek je v pořádku ,ale udělala se tam škvíra mezi garáží a tím přílepkem.Bylo to celé zarostlé trávou , tak jsem to odkopal krompáčem a objevil se ten beton (zaklad) a u garáže je tam ta škvíra.Ted před zimou nechci ,aby tam zatíkalo a tvořil se led. Na vylítí betonem je ta škvíra malá a lepit na to nějakou bakulu si myslím asi nebude dobré.Pamatuji ,že paneláky měli mezi panely to medvědí hovno ,ale asi s tím bude špatná práce :-(