Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pračka vypustí vodu tak se ale vrátí

Dobrej, mám problém s pračkou. Když dám vypustit vodu tak se po několika hodinách cca 15-20 vrátí zpět od pračky. Odvodné trubky jsou připojené k sifonu. Není možné že pračka je v pořádku ale jen sifon je třeba ucpaný nebo tak něco a voda se vlastně nevrací, ale natíká do pračky ta, která odtéká z umyvadla když třeba myjeme nádobí? Děkuju za rady..

Vypouštěcí hadice z pračky by měla být připojená k sifonu přes takový plastový zpětný ventil(trubka s kuličkou a pružinkou). Pokud tam není, pak je klidně možné že se pračka postupně plní odpadní vodou. Každopádně mělo by to být rozpoznatelné z toho, jestli je ta voda čistá(to by netěsnil napouštěcí ventil), nebo znečištěná a zapáchající.