Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam vyhazujete prázdné plechovky od barvy?

v naší obci jsou jen kontejnery na papír sklo a plast, taková ta klasika. Sběrný dvůr je až ve městě, ale od cízích požadují za uložení odpadu peníze.
Obec tady 2xročně zajišťuje hromadný odvoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu, ale co s tím hned teď?

a co ze starým benzinem do sekačky. řekl bych že má tak 2-5 let.

díky

v naší obci jsou jen kontejnery na papír sklo a plast

To buď rád aspoň za to. U nás jsou jen na PET flašky (zákaz čehokoliv jiného plastového, asi to recyklační firma nemůže prodat) a sklo. Ani na ten podělanej papír to není. Hlavně že do nás cpou letáky vrchem spodem. V záchvatu ekologie když jedu občas autem 20km do města tak naložim tašky s papírama a vysypu to do kontíku ve městě, ale párkrát už mi taky ruply nervy a letělo to do popelnice.

Kéž by zelení poděsové radši místo přivazování ke kůrovcům upnuli svou pozornost k těmto záležitostem.

na ten podělanej papír .. není. Hlavně že do nás cpou letáky

Ten podelanej letákovej papír, není papír, ten šmejd ani horet nechce ....., papíru tam je 20%. Zvyšek je semletej sádrovec ? nebo co to je za kámen ? hlína ? ... proste papír to není.

Mít tak tu sílu zarídit, aby vše z tohoto bordelu co nechá Lídl vytisknout, se jim vrátilo.