Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynová topidla MORA

Dobrý den, chystám výměnu plynových topidel v malém bytě za nové. Designově se mi líbí MORA PT 6140 a 6150, které jsou levnější než srovnatelná topidla KARMA BETA 2-4, ale nenašel jsem jedinou recenzi a mám strach z typického praskání během ohřevu/chladnutí. Koupili byste si je? Jak jsou na tom u MORA kvalitou?

Děkuji za vaše případné názory nebo odkaz na recenzi...

Karma mi praskala po seřízení neproškoleným technikem, kdy pracovala buď naplno, nebo vůbec. Po správném seřízení na menší plamen, jen při velkém teplotním rozdílu naplno, už nebouchala a věřím, že to ovlivní i spotřebu. Jinak se toho každý zbavuje, je to hodně drahé topení.