Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice s mrazničkou.

Mám lednici s mrazničkou Polar CZN 349 jednokompresorovou. Potřebuji ji používat jenom jako lednici, je možné nějak vypnout funkci mrazničky nebo alespoń omezit její výkon.Děkuji za odpověďi. soused

Doporučil bych do mrazničky dát třeba igelitové pytlíky s vodou. Ty budou akumulovat chlad a když náhodou bude na něco potřeba led, může se i hodit.
Kdyby byl mražák prázdný, teplota by v něm rostla rychleji a myslím že by to zvýšilo spotřebu (aspoň ta naše kombinovaná lednička vrčela skoro furt, tak šla z domu, mražáky máme v supermarketu tři minuty od baráku a na ty drobnosti stačí ta komora v ledničce).