Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi wifi internet - pc hlasi connected

Dobrý den,

mám velikou prosbu. Koupil jsem si wifi router. S přítelkyní máme každý svuj notebook. U ní na NTBK jsem vše nastavil a net přes wifi ji funguje. Na mobilu jde take. U sebe jsem udělal totéž ale nefunguje to. K internetu jsem připojen. Ale internet neběži. Predpokladam, ze router je nastaven spravne ale chyba je v nastaveni meho PC... ?? nedaří se mi teď ani připojit na nastavení routeru. Mam anglický windows 7 home.

předem děkuji za jakoukoliv radu, která mě někam posune.

v podstatě téměř stejný problém mám i já..snažím se ho již téměř rok řešit, avšak neúspěšně (dokonce i na pc poradnách či se správcem sítě) - zatím to řeším tak, že restartuji wifi router a ono to pak nějaký čas běží, nežli se to odpojí (tedy pouze na mám notebooku, ostatní běží nerušeně dál..)