Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení elektrotermická hlavice s čerpadlem a plynovým kotlem

Dobrý den

Předělávám na rodinném domku topení a rozhodl jsem se pro kombinací radiátorů a podlahového topení. Abych eliminoval rozdílné vlastnosti obou systémů, rozhodl jsem se každý okruh řídit samostatně. Tedy v každé místnosti pokojový termostat, který bude ovládat elektrotermické hlavice na rozdělovači a spouštět čerpadlo nebo Kotel na plyn. Systém bude mýt dva zdroje tepla. První bude 800L zásobník nahřívaná kotlem na dřevoplyn, z něj bude čerpat vodu oběhové čerpadlo a samozřejmě bude tam směšovací ventil. Pokud v zásobníku dojde teplá voda měl by termostat vypnout čerpadlo na zásobníku a sepnout plynový kotel. Pokusil jsem se to nakreslit a zároveň i zkusil svoje zapojení, ale dopadlo to špatně. Poprvé to odnesl kotel a podruhé se otevřeli všechny elektrotermická hlavice. Prosím podívejte se někdo na to zapojení a navrhněte jak to zapojit aby to fungovalo. Všechny součásti jsou na 220V střídaví proud. Předem děkuji J. Homolka
Obrázek mého zapojení: http://imageshack.us/photo/my-images/152/kotelna4. jpg/

No původně jsem chtěl poradit z el. Zapojením a tak jsem tam hydrauliku nakreslil jen orientačně. Snesla se, ale na mě spousta připomínek k hydraulice a spousta obav, že to nebude fungovat . Musím přiznat, že i já sem rejpal. Tak to chápu a nezlobím se, že má někdo jiný názor. No a bychom pokročili tak jsem v práci si dal práci  a nakreslil nový obrázek, kde jsem se pokusil podrobněji znázornit tu hydrauliku 
Jen pro pořádek připomínám, že systém má dva kotle jeden na dřevoplyn. Jednou nebo dvakrát denně se naloží a nechá se na plný výkon vyhořet. Uvolněné teplo se bude skladovat v nádrži a dle potřeby odebírat přes směšovací ventil tak aby teplota nepřesáhla 50 °C A pokud by to nestačilo sepne plynový kotel. Plynový kotel nebude nahřívat nádrž. Uskladňování tepla v nádrži je ztrátové a plyn na rozdíl od dřeva drahý.
http://imageshack.us/photo/my-images/96/kotelnahyd r.jpg/