Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodoměr

zdravím,

v baráku mám vyvedenou vodu na zahradu (2 kohouty na každé straně baráku jeden) je to na samostatné větvi. můžu si na tu větev osadit nějaký vodoměr ať mám pod kontrolou kolik bere zahrada vody?

jaký doporučujete? levný a aby šlo dobře odečítat, tzn. ne žádné ručičky ale normální číselník a aspoň na 2 deset.místa.

a za vodoměrem už je to moje záležitost a můžu si tam dělat co chci nebo potřebuju nějakou součinnost od správce vodovodu?

díky

A to má sloužit k čemu? Koupit vodoměr za litr, abych věděl, kolik spotřebuji vody na zahradě? A k čemu mi ten údaj bude sloužit? Zděsím se, že na zahradě spotřebuji hodně vody a přestanu si zalévat trávník, zeleninu nebo kytky a nechám to vše uschnout?

Prostě spotřebovávám tolik, kolik je potřeba a ve finále mi to spočte VaK...