Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nater cihel u komínu

Dobrý den,
Ctěl jsem se zeptat mám starý komín který opravuji a potřebuji ho natřít cihly jsou zdravé, ale pouze okouřené , přemýšlel jsem nad latexem, ale chtel bych nejakou cihlovou barvu(cihly jsou bílé). nevíte jakou barvu použít? Díky moc.

A proč ?

Za chvíli to bude zas okouřené. .... Ledaže zmeníš spúsob vytápení.

Potom je taky zbytečné neco natírat, vítr a déšť to okouřené časem smyje.

K údržbe komínu patrí, vymést, vydlabat ze spar maltu která nedrží, nanovo vyspárovat, no natírat cihly ??? Snad ne ...

Nevím ... neslyšel sem nikdy nic podobné. Snad to múže mít nejaký účinek u nových presušených cihel, kde póry jsou ochotné nasát vše co je tekuté. No u starých, co jsou dlouhé léta na vetru, dešti ?

Nevím, osobne mi to pripadá jako zbytečná, nepríjemne riziková práce ve výšce, + čas + zbytečné náklady.