Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bourání rámu u balkonových plastových dveří.

Ahoj,
chtela jsem se zeptat, byl mi zpatne usazen rám u plastových balkonových dvěří a tím pádem dveře se sami zavírají a nedrží v poloze, do které je otevřete.
Podle informací, které jsem dostala, je potřeba vybouchat celý rám, správně ho znovu usadit.
Můžete mi prosím říct, co všechno to obnáší a na kolik penz to může vyjít?
S tím, že by se musela rozdělat plovoucí podlaha, a elektrika (zásuvka), která je hned vedle rámu dveří.
Děkuji za informace

Nevím, jak jsou dveře zapraveny. Nám to jednoduše přišroubovali do zdi, mezeru zapěnili a pak natáhli jemnou maltou. Je li to tak, pak vysadit dveře, vyšroubovat šrouby. Objet rám něčím ostrým, vydlubat maltu a pěnu Rám vsadit rovně přišroubovat, zapěnit....... Podlahu ani zásuvku v tom případě netřeba řešit.

Včera mě osazovali rám a nová okna . Vybourali stará , dali nová , zaklínovali a 3 vodováhami to rovnali . Jedna 60cm - spodek balkonovek , pak 1,2 m - boky oken , a 2metry vodováha - bok balkonovek . a tou dlouhou ještě kontrolovali souosost okna a dveří (musí byt v jedné rovině - jsou to dva rámy) . Po zaklínování , přišroubovali a zapěnili.

Jednoznačně reklamace. S tím beze zbytku souhlasím. Krom kvalitní vodováhy ale doplním že by spíš zaměstnavatelé měli zavést povinné prohlídky u očního lékaře a trvat na nošení brýlí. To je jedna věc, a druhá je pak udržovat vodováhy v čistotě. S obojím mám z praxe bohaté zkušenosti. Naprosto bezprecedentní příklad, kdy špičkový obkladač který je natolik ješitný, že místo aby začal na řemeslo nosit brýle, raději odejde krmit do kravína. A pak mnoho řemeslníků má vodováhu v takovém stavu, že na bublinu málem není vidět a ještě jsou. To bych fakt kopal do zadku.

Jj, to znám. Jsem chytil jednoho cikána na stavbě, jak měl vodováhu tak dokonale zamaltovanou, že bublina někde živořila v trvalé tmě. Mu říkám, ty vole, dyk na tom není nic vidět! Cikán vzal zednické kladívko a otloukl maltu, bohužel i se sklíčkem a bublinou. Vítězoslavně ukázal zcela přehlednou díru. Já na to: "A kde máš teď tu bublinu!?" Cikán se dlouze zamyslel a uzemnil mě: "Nojo, šéfe, víte jak se tu krade?"