Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Protékání WC

Zdravím, už mě to dělá několik měsíců tak se skusím zeptat, třeba to bude triviálnost.
Mám WC asi jako na obrázku, akorát ne s čudlikem ale vysouvací tyčkou. Když se spláchne, začne se napouštět voda,
jenže jak se napustí, začne to znít jako by to protíkalo, jako by se pořád, akorát pomaleji, napouštěla voda,
pomůže, až do toho praštím z boku, nebo klepnu z druhé strany po hadici.
Podotýkám nejsem instalatér.
Díky za tip.

[Záchod]

už mě to dělá několik měsíců

Máš tam nejak blbnoucí ventil ... Za ty měsíce, proteklo vody a vody ... v cene nekolik nových ventilů.
I když nejsi instalatér ....

Tip ? Napiš o tomto svém problémů taky na Facebook ... pripojí se k tobě, v tomto, 19 601 nových přátel ...

a ventil furt bude propuštet .... :-D

ne s čudlikem ale vysouvací tyčkou.

Tenhle typ s tyčkou míval dole na konci tyčky takový gumový balonek, který se dal vyměnit(občas praskl).
Jestli teče voda přes přepad, potřebuješ si seřídit výšku hladiny, nebo vyměnit těsnění v plovákovém ventilu.
Když bude ventil bez vnitřností, je dobré pustit tam vodu, aby se vyplavily eventuální nečistoty. Proti ohození stropu vodou používám kelímek, který přiklopím na obnažený vršek ventilu, pak opatrně pootevřu přívod vody.