Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu jezdit se starou helmou?

Čus. Vzal jsem si tu tipickou starou helmu z fichtla, kterou má každej doma, a uřezal jsem ty uši, aby byla do roviny. Teď by jste ju nerozeznali od originálu, kterou má Pavlásek v reklamě na t-mobile.
Můžu s tou helmou jezdit? Dík
watch

on policajt tohle většinou neřeší kdyz vidí že máš na hlavě nějakej ten blembák, ale můžeš potkat i štourala. Pokud jezdíš na nějaký starý mašině, tak ta stará helma k tomu jaksi patří a fakt to nechá každý být, a policajt je většinou takovej amatér že ani nepozná jestli to má mít uši nebo ne.

Spíš zde nastává otázka pro tebe, jak moc si ceníš zdraví. Koupí moderní helmy sice ztratíš na autentičnosti, teda pokud ti oní jde, ale snížíš riziko nějakého vážnějšího úrazu.

Takže abych to zhrnul, pokuta ti spíše nehrozí, ale zato je to nebezpečnější vůči zdraví :)