Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potenciometr do autorádia Škoda

Dobrý den,nevím,jestli se to sem hodí,ale potřeboval bych poradit kde by se dal pořídít podobný potenciometr jako originální do tohoto autorádia: view.php ,protože před časem se mi rozbilo zapínání a vypínání rádia a nedávno mi vypadl celý čudlík,a nejde měnit hlasitost. Díky za rady:-).

Je to to kolečko,s kterým jde točit až do haleluja a v servise jsem se už ptal,ale jen za ten enkoder chtějí 800Kč:-?,a tak jsem si řekl že to zkusím spravit,a když se to nepovede koupim nový radio.Ale největší handicap je,že ten enkoder musí být zárověň i vypínačem rádia tzn. stiskem dovnitř zapnout/vypnout. Nevíte,jestli to ten v odkaze umí? Díky:-)