Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alkohol na oslavu

Mam sehnat nakou tu flašku pro nas studenty, budeme poradat oslavu. Chtel bych neco levnejsiho a hlavne neco, co bude pit vetsina lidi. Nechci nic jako rum nebo zelená. Co je tak nak optimalni a ani to neni zase tak drahý? Dík za odpo ... :)

Já myslím, že by se taky chvíli rádi bavili a nepotřebujou toho jako naše třída, u nás je to vždycky ve velkém a první večer má polovina okno. Na výlet jela 3 auta a všichni jsme měli kufr úplně plný věcí, tak třetina alkoholu, ještě jsem to nakládal stylem "tady to zapřeme flaškou, sem se taky vejde flaška, tohle by mohlo mlátit, dej tam flašku, ...". Tvrdého tipuju tak 2 litry na osobu na 3 dny.