Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem houby na zahrade

Ahoj,

mam dotaz ohledne zahrady a travniku. Mame zahradu na kterou skoro cely den sviti slunce (od 10ti - 17ti) a posledni dobou nam na ni zacli rust takove bile houby. vypada to podobne jako tato:
http://www.horydoly.cz/foto/houby_praha_2011/img00 001.jpg
jen to ma hodne tenkou nozicku, hlavicku hladkou (ne takto vrobkovanou) a potvory dokazou vyrust za jeden den az o 5cm.. clovek to vecer vytrha a rano kdyz vstane tak je jich zase plno na celem travniku. travu mame ale krasnou, hustou a roste jak z vody, vlhke mista ani suche nikde nejsou..

nevite co na to? uz jsme zkouseli 2 hnojiva (jedno s nejakymi latkami na vyhubeni plevele) ale nic nepomaha..

diky za tipy.

ok, diky vsem, zkusim neco z toho.. v zahradnictvi mi prave poradili hnojivo proti plevelum, ale prijde mi, ze po tom rostou jeste vic :o) vykopat zeminnu kolem hub jak je v odkazu je take blbost, hub je tolik, ze bych mohl pokladat novy travnik :o) az budu mit chvili, doctu to az do konce, zatim diky!