Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení soklu

Zdravím,
asi jako hodně z vás řeším zateplení soklu. Problém mám ale v tom, že dům je kolem dokola obložen betonovýmpanely, což je nad moje síly je dostat ven. Napadlo mě tedy vodorovné řešení izolace - tím pádem se ale zase dostanu výš na okolní terén. Neřešil někdo něco podobného?

Zateploval jsem vrchní fasádu, ted bych i rád sokl, je utopený tak 14 cm vzhledem k fasádě. Ty betonové desky mají tak cca 2m x 0,7m a vyspárované jsou taky betonem, jak jsou tlusté nevím.napadla me i jednoduchá věc, že bych zateplil sokl k tomu betonu a ten něčím natřel proti nasákavosti.