Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku novu podlahu na verandu ?

Zdar,
Neviete mi poradit, aku podlahu dat na verandu na zahrade ? Podklad je beton. Rozmyslal som nad dlazbou, ale ta je dost draha. Teraz tam mam stare linoleum. Co lacne okrem dlazby by ste mi vedeli poradit ? Nejake liate zmesy alebo nieco take ? Dakujem.

Alebo nedal by sa ten beton vybrusit nejak svojpomocne ? (S pozicanou bruskou) Len neviem ci je dost hladky na nieco take. Ide o to, ze ta veranda je velmi zatazena, obcas sa tam aj zvara a podobne. Chodi so spinavymi topankami s kamienkami a tak. Linoleum to proste nezvlada :)

Vybrousit určitě lze. Beton hladký být nemusí, o to už se postará bruska aby hladký byl. Spíš jde o to jestli je dostatečně kvalitní a soudržný a dal se do hladka vybrousit. Bruska na beton se dá půjčit v půjčovně. Podle vybavenosti půjčovny malá, ruční, nebo velká.

No kvalita betonu nie je nic moc, skor sa drobi a je s dutinami.
Uvazoval som nad nejakou liatou podlahou, ale netusim ake su ceny a ci sa to da bezne kupit.
To linoleum vizera stale horsie a horsie :) A pod tym je skaredy popraskany beton natrety zelenou odlupujucou sa olejovou farbou. Dost sila.