Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výplň spárové mezery

Dobrý den, ráda bych požádala o váš názor a radu. Mám v bytě otevřenou terasu, tj. dotýkají se jí povětrnostní vlivy. Před cca pěti lety jsem nechala položit dlaždice, nicméně zdi jsou nerovné, a tak u jedné strany vznikla mezera meti podlahou a zdí v šíři cca 2-5 cm, kterou řemeslníci vyplnili normální spárovací hmotou, kterou dělali zbytek. Nicméně celá hmota se již vydrolila a je pryč. Spára je prázdná, zbytek vzrově drží, takže se asi tak široký pruh vyplnit spárovkou plnit nemá, jenže čím tedy? Izolační silikon se mi moc nezdá, napadlo mě lepidlo, kterým jsou dlaždice lepeny, ale nevím zda to není pitomost. Poradíte mi někdo jaký materiál mám použit? Děkuji předem za všechny rady a náměty.

Nemáte ještě zbytek dlažby z pokládky? Nejlepší nařezat pásky potřebné šíře , dolepit a dospárovat. Domáznout tím lepidlem by to taky šlo... ale nevypadalo by to moc hezky. Celou terasu pak natřít hydrofobizačním nátěrem... nepustí to vodu dovnitř a i údržba a čistění bude snazší.