Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodná doba na koupi zimních pneu

Ahoj,
čeká mě koupě čtyř zimních plášťů a disků... nemáte někdo přehled, kdy začnou výrobci dodávat, resp. obchody nabízet, "čerstvé" pneumatiky? Nechtěl bych koupit něco rok starého - zas tak moc nejezdím a pneu mi spíš ztvrdne věkem než bych ojel vzorek. Proto chci čerstvé kousky.
Děkuji.

Dobrý den,
vůbec se toho nebojte,najděte si obchod a gumy které chcete a řekněte prodejci,že chcete gumy vyrobené v roce 2012.Seriózní prodejce by vám měl na tuto otázku popravdě odpovědět,jestli je má a nebo ne.Nekoukejte na nejlevnější obchody,ale spíše na prověřené.