Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výše pojistného plnění

dotaz na řidiče, resp.vlastníky vozidel : jaká by měla být minimální výše plnění škody na zdraví a na majetku? Aby to člověk neměl ani přeplacené a ani poddimenzované. Děkuju, T.

35 je základ a jak napsal p. Cukrář staci na 99 % vsech skod , ALE .

Nejsem pojistovak a ani nikoho nenabadam, jenze pokud treba budu vinik nehody, kde bude havarovat autobus a v nem 45 lidi, bude jich polovina mrtva, nebo nedej boze s trvalymi nasledky, tak nebude stacit ani tech 50 mil na zdarvotní odskodneni ;-)