Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autosystem.cz-může být nějaká komplikace?

Zdravím,při hledání nového vozu jsem náhodou narazil na stránky autosystem.cz,kde jsou auta inzerována s nižší cenou,než udává výrobce/prodejce na svých stránkách.U nové fabie v základu je rozdíl několika tisíc.Jak je toho asi dosaženo,nehrozí třeba nějaká potíž a vyplatí se to?Má někdo vlastní zkušenost?Děkuji.

Je to naprosto v pořádku. Mají smlouvu s většinou autorizovaných prodejců a díky velkému počtu prodaných vozů dokážou vyjednat velké slevy. Vše s prodejcem domluví a vy si pro auto zajedete přímo k tomu autorizovanému prodejci. Už jsem takhle kupoval jednou auto pro sebe a ve firmě přes ně máme už třetí.

Dobré je nechat si zobrazit vaši IP adresu ve Whois:

inetnum: 89.233.144.0 - 89.233.144.63
netname: AAAAUTO-NET
org: ORG-AAa12-RIPE
descr: AAA-AUTO, a.s.
country: CZ
admin-c: TK2979-RIPE
tech-c: TK2979-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: PRAGONET-MNT
source: RIPE # Filtered

organisation: ORG-AAa12-RIPE
org-name: AAA Auto a.s.
org-type: OTHER
address: Dopravaku 723, 18400 Prague 8
address: The Czech Republic
phone: +420 283 060 111
abuse-mailbox: abuse@aaaauto.cz
mnt-ref: PRAGONET-MNT
mnt-by: PRAGONET-MNT
source: RIPE # Filtered

person: Tomas Kral
org: ORG-AAa12-RIPE
address: Dopravaku 723, 18400 Prague 8
address: The Czech Republic
phone: +420 283 068 180
nic-hdl: TK2979-RIPE
source: RIPE # Filtered

Update
DeleteMore Info from RIPEstat

route: 89.233.128.0/18
descr: AS-PRAGONET aggregate
origin: AS12767
mnt-by: AS12767-MNT
source: RIPE # Filtered

Nechám bez komentáře, neb ctěný čtenář není vůl a udělá si obrázek sám.