Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strom do květináč

Dobrý den, potřebuji radu. Máme terasu, kam nám čučí lidi z vedlejšího vysokého baráku, tedy dvou baráků. Než to nějak pořešíme stavebně (otázka ale spíš let), tak mě napdalo, že jim do výhledu šoupnu na terasu velký strom nebo něco mezi stromem a keřem, cca 180-200 cm výšky (to by bylo celkem dostačující). Ta rostlina ovšem musí být v květináči a mrazuvzdorná, popřípadě bych strom na zimu nějak obalila. Máte nějaký nápad????? Díky

[http://img545.imageshack.us/img545/2652/balkonf.jp g]

Před léty jsem koupil toto v Hornbachu za necelou stovku a nemělo to ani metr. Dnes jsou to dvoumetrové stromky které dělají radost i na Vánoce když mají světýlka. Nic zatím v zimě nebalím, ale v nepříznivých klimatických podmínkách bych to obložil polystyrénem. Je to nějaká tůje, nebo co.