Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem falcovaná krytina

Ahoj, chci dělat falcovanou střechu na přístavek pro auto. Stačí udělat záklop z prken a na to rovnou Tizn krytinu, nebo je lepší dát ještě hydroizolaci (kontaktní folii)? Jde mi o to, aby kondenzovaná voda neničila dřevěný záklop. Fólie se strukturální rohoží se mi dávat nechce(cena). Děkuji za Vaše názory.

Dobry den.

Ja osobne bych si plech na strechu nedal. Dle meho reseni je to nejhorsi a nejmene vkustne. Roseni pod plechem bych se nebal. Jelikoz plech bude lezet na zaklopu, tak tam moc prostoru na oroseni nebude. Davat tam jakoukoliv difuzni folii je jak krmit prase perlami, co se tyce pristresku pro auto