Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ověření bezdlužnosti firmy

Nemáte někdo zkušenost s tím, jak by se dalo co nejsnáze ověřit jestli nemá (cizí)firma závazky a případně v jaké výši? Jedná se o s.r.o., přičemž v Obchodním rejstříku zjistím pouze jestli není v konkursu.

Bohužel účetní závěrka na rejstříku není, ale ta firma už pár let nevyvíjí žádnou aktivitu, je "umrtvená" a existuje jen formálně v evidenci. Nicméně já bych to chtěl ověřit raději podle existence nahlášení pohledávky případných věřitelů, než podle toho co firma v závěrce oficiálně zveřejní.