Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapojením el. rozvodů

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na problém s el. instalací na starší chalupě. Částečně jsem vyměnil staré rozvody za nové, ale ne úplně všechny, konkrétně nejsou vyměněny kabely od rozvodové skříně po první rozvody ve dvou po sobě následujících krabicích. Po zapojení však dle zkoušečky je proud pouze ve fázi a přístroje jen vrčí, ale nefungují a ani světla nesvítí. V druhé části chalupy však zásuvky fungují. Chtěl bych se zeptat, kde by mohl být problém. Děkuji za odpovědi.

Ackoliv obvykle radim i neelktrikarum s elektro problemy, zde udelam vyjimku - opravdu si toho elektrikare pozvete! To co jste udelal, je spatne a s velkou pravdepodobnosti zivotu nebezpecny. _NELZE_ takhle vymenit kus stary elektronistalace a mit to udelany dobre, nekde je tam misto kde je to principialne blbe.
Vyhodte pojistky at nevyhorite a pozvete elektrikare, lepsi rada neni.

Tak toto nemá chyby ... verím že si inteligentný človek a do dané práce si sa pustil dlhodobým púsobením nesnesitelného horka, co práve řádi v našich končinách.

Ihned po poklesu teplot volej kvalifikovanú osobu a nech to predelat.

Na prípadné otázky o spúsobu vzniku situace která tam panuje, co se týka drátu, fáze, nuláku, vymluv se na skvoteři ...