Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapalování zemního plynu

Ahoj lidi,
dosloužil starý zapalovač a nějak nemůžu sehnat vyhovující nový. Nabízejí mi plnicí s plamínkem, ale jsme nekuřáci a nebylo by čím plnit. A dostupné piezo jsou špatné, zapalují blbě. Nemáte někdo tip na funkční piezo, nebo elektronické zapalování pro čtyři hořáky? Moc děkuji za rady S.

Pízo a plnící plynové jsou všechny na prd. Pízo za chvíli dopízuje a je na vyhození. Plynové dojde plyn když to nejvíc potřebujeme. Já měl (teď mám samozapalovací sporák) takové křesadlo, něco jako tohle ale to je na zapalování autogenu. Možná by to zemní plyn také zapálilo. Jeden kamínek v tom vydržel léta a bylo to nezničitelné.

Kdyz bylo nejhur a nikotinovy abstak prerostl vrcholu(pred vynalezem roztoku nikotinu v propylenglykolu), kresal jsem nad sporakem platkem pilky na zelezo o raspli. Chytlo to, kupodivu, docela dobre.
Ale piezo plnici plynovej je docela jistota - mame jeden doma uz tri roky, piezo hazi jiskru furt, a i kdyz dojde plyn v zapalovaci, tak v kamnech je ho porad dost. Za 50Kc, parady dost.