Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pieskova filtracia

zdravim vsetkych kutilov viete my niekto poradit ako by som vyrobil pieskovu filtraciu k bazenu nieco som na nete nasiel ale chybaju konkretne navody mate niekto nieco take pri bazene. najlepsie by bolo keby sa dalo vyuzit cerpadlo s povodnej kartusovej filtracie. dakujem za odpovede

To čerpadlo bude na tuty slabý!Kolega zkoušel taky všechno možný,ale nic nakonec pořádně nefungovalo!Pak koupil,myslím na Aukru komplet filtraci dva roky starou,snad za 3tis a je spokojený.Teď ještě dokupoval solárko,taky použité za pár korun::)

Dva roky starou za 3000,- ? Já si koupil novou za 3000,-...

Být šikovný kutil je sice hezké, ale mít na zahradě tu opičárnu z prvního odkazu... :-/

Nehledě na to, že mu nevěřím náklady. A kecy ve stylu "Kameny, štěrk a písek - zadarmo. Nějaká voda na promytí to nepočítám, nějaké palivo do auta na shánění potřebného to je taky pakatel." - ne každý má možnost si někde potřebné věci nakrást (nebo není ochoten). Takže cena by určitě vyskočila třeba na 1000,- a pořád tam zůstává ten vzhled...

no u nas vychadza nova okolo 140 az 150 eur tak preto rozmyslam nad domacim zmajstrovanim. no ten modry sud je lepsi ako ta bandaska, ale ked cela ta opicarna bude dobre fungovat tak sa predsa da schovat do nejakej skrinky a hned je mini bar pri bazene:-) ale pravda je ze vsetky tie veci nieco stoja tak si to musim vsetko zratat ci sa to oplati.