Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak seřídit mechanické kotoučové brzdy

Dobrý den, potřebuji poradit jak seřídit mechanické kotoučové brzdy. Problém je, že´u té pevně uchycené mám hodně místa a u druhé naopak hodně málo. Nevím na který šroub mám šáhnout a nechci to úplně rozhrabat. Děkuji

To snad poznáš, kterej šroub "strká" do brzdové destičky, myslím, že je tam jenom jeden a bude "mířit" na střed té brzdové destičky.
Destička má být od kotouče asi 0,3mm. Ta pohyblivá se nastavuje pomocí seřizovacího šroubu lanka. :puff: