Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce starého domu

Potřebuji přestavět starší dům, nevím kde jakou místnost, jak ho co nejlevněji a nejmíň pracne rekonstruovat. Je někde levný architekt, projektant, návrhář, poradce, není potřeba plány. Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Rekontrukcestarého domu (L-Core)

my si místnosti vymýšleli sami, i kuchyň je podle našeho návrhu, jen rukou "profesionála"
jinak ideál přes známý - projekt na kotelnu za 2,5k od projektanta v důchodu, elektriku nám bude dělat taky postarší elektrikář.ani jeden se tím neživí. kdo se tím živí, je pochopitelný, že bude stát víc, protože z toho chce taky něco mít + pokrýt náklady.
co jde dělame si sami, ale to se neslučuje s važím požadavkem na "nejmíň pracně" - ono u rekonstrukce je práce víc než dost a zhusta uděláte i to, co vlastně původně nebylo ani v plánu - v našem případě jsme třeba chtěli nechat krom jedný místnosti všechny podlahy a nakonec jsme vykopali komplet přízemí.