Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresor v motoru auta?

Zdur.Vw golf mk2 je na ytb vsude v nejakych upravach,ale hlavne vr6 s kompresorama.No,zajimalo by me,jestli to jde na kazde auto,kam se to dava a tak nejak cenu.ja ho nasel za 10tis.kc.ja bych ho chtel dat na Peugeot 306.Musi se nejak upravovat treba prevodovka nebo?Diky

Jen se nestrachujte, chlapec si nadopuje autíko a policajti ho takřka okamžitě zbaví jak auta, tak řidičáku, protože STK je na každém kroku a 4km ho mohou "odklonit" ke kontrole, kterou si navíc sám zaplatí. Je to pro ně snadná kořist a jistý výdělek přes 20 tis. a trestný čin :-). To se to potom plní plán pokut, jedna radost :puff:.