Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se šroubkem

Dobrý večer chtěl bych se zeptat na něco ohledně šroubku. Na hlavičce šroubku jak se do toho zastrkává šroubovák se mi ten kříž už vydřel. Chtěl bych se zeptat či je nějaký jiný způsob jak ho odšroubovat aniž bych ho musel odlomit či něc podobného. (Omluvte moje vyjádření neměl sem ponětí jak to napsat)

custe.mam jednu metodu.mel jsem podobnej pripad s tel,ale hlavicka byla utrznena.vemte klasickej uplne klasickej hubenejsi ostrej kucharskej nebo i jinej nozik.dejte ho k ty hlavicce stylem,jako kdyz krajite salam polozte na tvrdi zatlacte na nozik a otacejte telefonem.bacha na lcd a dalsi veci,aby nedoslo k poskozeni.ja takto ty sroubky vzdy dostal ven