Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Svatební proslov

Dobrý den za dva týdny jdu na svatbu,jako svědek a mám mít svatební proslov .. tak bych potřeboval poradit na nějaký vtipný .. nemáte někdo něco,nebo nějaký nápad .. Děkuji

Rozhovoř se (nebo mi pošli na PM) něco více o párečku (co mají rádi, kolik jim je let, čím se zabývají, je nevěsta v jiném stavu nebo se do něj chystá, co rádi jedí, mají kde bydlet, jak dlouho spolu chodili, nějaké intimnosti co bys zveřejnil atd atd) já ti něco napíšu.

Určitě vám já rád pomohla :-). Vyrábím televizní reklamy, není pro mně problém abych vytvořil cokoliv. Potřebuji v soukromé zprávě bližší informace (co považujete za vhodné), abych věděl, ke komu se hovoří, jaké mají zájmy, třeba jak se seznámili, jestli spolu chodili déle či krátce, budou bydlet u rodičů nebo samostatně, jestli už spolu nyní žijí (to už bývá dosti obvyklé), jestli mají něco na cestě nebo ještě ne, co rádi jedí, pijí, jestli pojedou na svatební cestu a kam atd atd. O víkendu jsem v čudu, v pondělí večer či v noci to můžeš mít hotové.

Ommlouvám se, za špatné oslovení....:-D V soukrome zprave. Nejsem tu zaregistrovana, takze pokud mozno tak na nejaky mail? Ale verim, ze ani jednomu z nas se nechce tady verejne zverejnovat nas soukromy email...Jak to tedy udelat? Děkuji moc za ochotu...:-)

Dobré odpoledne,
výše jsem si všiml, že jste pár štěstným nebožákům nabídl pomoc se stavením svatebního proslovu:-).
I já jsem byl požádán, zda-li bych nešel za svědka(nevěstě) a ona po mě velkoryse chce kraťoučký proslov. Jak se říká každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Myslíte, že kdybych Vám zaslal na e-mail nebo PM pár údajů o nevevěstě a ženichovi, že by jste mi s tím trošku pomohl? Sám si s tím vůbec nevím rady a už mi začíná docházet čas.

mm

Teda, takový zájem jsem nečekal, no dobře mi tak. Ale nevadí, všem odepíši v majlu co nejrychleji nějaký projevíček. ;-)

PS: Přátelé, pamatujte prastarý vojenský zákon Droit du seigneur*). A já mám službu! :-).

*) Zákon stanovující, že právo první noci je vyhrazeno službukonajícímu důstojníkovi.

Dobrý den,

projíždím net, abych našla vhdný proslov na svatbu - jdu nevěstě za svědka :-)
Jelikož jsem mladá "koza" a opravdu mě nenapadá jak by mohl proslov vypadat, chtěla jsem Vás tímto velice požádat o pomoc. Podle diskuze se na Vás obrátilo, s žádostí o pomoc, pár dušiček a já bych byla další z nich :-) 13. 7. 2013 bude svatba a já nemůžu nic "splácat" :-(
Nechám Vám tady emailovou adresu a jakmile byste potřeboval vědět něco o ženichovi a nevěstě, ráda Vám vše napíšu.
Předem velice děkuji za odpověď.

Radka

(jakubikova.r@seznam.cz)

Jejda. Netušil jsem, kolik zájemců se ozve. Ozvalo se taková spousta lidí, že opravdu není v mých silách je všechny vyřídit. Denně mi chodí na mail zájemci o proslov. Proboha, lidi, to nemáte žádnou inspiraci? Vždyť je to tak jednoduché. Není třeba vymejšlet a děsit se, že nevíte. Svatba je vašich kamarádů, přátel nebo příbuzných. Copak nevíte co jim řici? Řiďte se srdcem a tím, co pro vás znamenají. Pak bude každé vaše slovo upřimné a od srdíčka a o to jde. Nemusí to být vždy literární skvost. Hlavně, abyste řekli, co pro vás ten den znamená a proč jim přejete jen to nejlepší a pro co by měli žít i nadále. Není přeci dnem svatby všeho konec. Řekněte jim, jak je máte rádi, že chcete aby byli šťastni, přidejte pár veselých zážitků z jejich života (nemusíte být zase přespříliš indiskrétní) a přejte jim, co sami byste si přáli do svého života. Jsou to přeci vaši nejbližší a nejde o učesanost projevu, ale to, že jde od srdíčka.

BTW Filuta=Rce.

Díky za reakci. Myslím, že je nejvyšší čas toto dávno vyřešené téma nechat historii. (Kurt)

Dobrý den,
chtěla jsem Vás moc poprosit zda byste mi mohl pomoct vymyslet proslov na svatbu,která se koná pátek trináctého (13.9.2013).
Pokud byste byl tak moc ochotny,dejte prosim vedet na mail marta.kvitko@centrum.cz.
Diky moc
Martina

Což začít takhle:
"Tvrdí se, že manželství, uzavřená v pátek třináctého jsou nešťastná. Je to pravda - proč by zrovna pátek třináctého měl být nějak výjimečný..." :-D

Dobry den, mohla bych vas poprosit o poslani mi na muj email par veselych projevu na svatbu? Bude se mi vdavat sestra a pujdu za svedka a nejak mi to nepali ;-) popripade bych vsm pozdeji napsala i nejake informace o neveste a zenichovi ;-) dekuji WenddyH@seznam.cz

Hlavně něco krátkého. Po svatebním obřadu svatebčanům vyhládne a vyprahne a už se těší, že dostanou nějaký dlabanec a něco na zapití. A dá se předpokládat, že mnozí už budou předem poněkud upraveni a nějaké řeči před tím nebudou moc vnímat.

Dobrý den,jsem jedna z těch šťastných co byly požádány o proslov.A touto cestou bych Vás také chtěla moc poprosit o pomoc.Jsem svědek nevěsty a ráda bych trochu vtipný proslov ale sama asi nic hezkého nevypotím.Ještě jsem u žádného takového proslovu nebyla a nerada bych udělala nevěstě ostudu:) Kdyby jste byl tak moc ochotný tak tady je můj meil Fialova-katerina@seznam.cz a ráda bych Vám poslala více informaci. Děkuji Kateřina

Svatební řeč otce nevěsty (l)
Drazí svatebèané, milí pøátelé!
Mìli bychom si vlastnì spokojenì zamnout ruce: poslední
dcera je ode dneška provdaná a my s mou ženou jsme se zbavili
mnoha starostí! Aspoò doufám. Opìt nastane v našem domì
klid; žádná hlasitá hudba, žádné krvavé televizní filmy, které
nemám rád, žádné „mládežnické párty“. Ode dneška nemusíme
splòovat žádná módní pøání my, ale nìkdo jiný, nebudeme
muset platit nabourané blatníky a ubývající benzin. A nebudeVzorov
é proslovy
me muset poslouchat filozofické traktáty o svém zpáteènictví
a o alternativním zpùsobu života.
Pøesto však myšlenka na to, že tì, moje milá, musím propustit
z naší péèe, není nijak veselá. Za tìch více než tisíc týdnù jsme
si na tebe velmi zvykli.
Docela lehké jsme to s tebou vždycky nemìli, a když se
nám podaøilo tì tak zvanì dostat pod èepec, mohl bych jen pron
ést pár obvyklých frází, ale tomu se chci vyhnout. Jako starý
a zkušený manželský rutinér (který už má za sebou i støíbrnou
svatbu) se cítím povinen udìlit vám v postavení otce nevìsty
nìkolik dobrých rad a receptù na úspìšnou cestu manželstvím.
Ale naskýtá se otázka: existují vùbec takové rady a recepty?
Vždy každý manželský pár je tvoøen dvìma jedineènými
a nezamìnitelnými individualitami. Ale jedno se dá vždycky
øíci: vydaøí-li se manželství nebo nevydaøí, to není jen otázkou
osudu a okolností, ale pøedevším otázkou vlastního pøièinìní.
Budete-li spolu šastní, záleží v prvé øadì na vás obou, na vaší
dobré vùli, vašich ohledech, toleranci a vaší ochotì k soužití.
My všichni vám pøejeme štìstí a spokojenost, vždy proto
jste si pøed chvílí øekli své „ano“.