Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co s cuketou?

Na balkon jsem si kromě paprik a rajčat koupila i cuketu. Zdá se, že se jí daří velmi dobře, ale pořád roste a poupata v "zápaží jsou malinká. Nemám jí zalomit, aby síla šla do poupat a následně i trochu plodů? Za odpověď děkuji.

První poupata bývají planá, počkej za čas. Někdy je blbé sémě a ostrých poupat moc nebude. Plané poznáš, že nemá pod kvítkem zárodek cukýničky. Jestli bude mnoho pláňat, příště zasít nějakou hybridní odrůdu, ty mají minimum planých květů (i když co do toho pytlíku dneska sypou nikdo neví...).