Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otěruvzdorná barva na kov

Zdravím,sháním nějakou otěruvzdornou barvu na kov,potřebuji to na výsuvné části posilovacího stroje,nejlepší by byla určitě prášková barva,ale s tím nemám zkušenosti,pokud se někdo vyznáte v barvách tak mi napište děkuji

Ahoj, co vím tak tyhle věci v posilovnách nebývají nalakované, buď jsou jen železné max. pochromované, ale i chom jen na místech kde se to vyloženě tahá po sobě je blbost bývá jen tam kde je něco jako gufero v čem to chodí. Taková barva není, vše se chozením a otíráním sedře. I ty kovové věci bývají v posilovnách ochozené, tak si nedovedu představit že by byla nějaká barva co by to ustála.