Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak smýt barvu z motorky

Dobrý den mám takoví dotaz ohledně mé motorky kluci mě jí ze srandy přestříkali na zeleno a já bych se chtěl zeptat jestli to jde něják dostat dolů protože je to uplně všude (kromě sedla). Mě se to přestříkavat znova na původní barvu nechce a ta zelená se mi nelíbí :-)
Moc díky za všechny rady

Tak tuhle sportku bych bral tak, jak je.:-) Včetně barvy - očištění a napastování s tím možná udělají divy... Násilný a nákladný rekonstrukce ne vždy obnoví vypovídací hodnotu exponátu. Takovej do vysokýho lesku a chromu vyvedenej gazík, je spíš pro odiv zručnosti restaurátora, než ukázkou jeho zdravého rozumu...:-/