Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motorová pila Stihl MS 230 C

Dobrý den,chci si koupit motorovou pilu Stihl MS 230 C,nevíte někdo prosím vás kolik má obsah palivová nádrž této pily?
Nikde jsem se to na internetu nedočetl,není to nápsáno ani v technickém listě. Děkuji za odpověď

Si zrejme prvý co prejavil vážny záujem o tento parameter .... , dôveruj výrobci.

Ak režeš moc, je dobré, ak je nádrž malá, spáliš benzín co v ní je a si rád, že máš pár minut co nedýchaš výfukové splodiny. .... :-D