Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlhké zdi na chatě

Dobrý den,
na chalupě, která má kamenné asi metr tlusté zdi se drží vlhkost. V pokojích jsou mokré zdi až třeba do 1,5-2m. Z venku je chalupa utopená v zemi asi do výšky jednoho metru. Chtěl bych se zetat jaký je nejlevnější způsob jak se vlhkosti zbavit? Děkuji moc za odpověď

Já jsem zase řešil problémy s vlhkostí u firmy ..odstraněno reklamní sdělení... Projekt vypracovali zdarma a realizace proběhla k naprosté spokojenosti. jsou to profíci, zkust se nezávazně poptat u nich.:-)

Pokud zde chcete mít reklamu, požádejte tým poradny: Reklama. (sHpy00n)