Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uhlova bruska

einhell-rt-ag-115 Dobry den vsem ve spolek.Odesla me stara uhlova bruska,musim si koupit novou v ramci nizkeho rozpoctu.-) Timto bych se chtel odborniku ci kutilu zeptat jakou zvolit. Mam v merku tento typ viz. nahore. Staci me to na obcasne rezani napriklad stresni tasky, ci treba rezani dute kulatiny do tloustky 0.5 cm? Vyhoda tohoto typu je ze ulozeni prevodu je kovove. Bruska ma vykon 600w.Zkratka, jestli to staci na to domaci kuteni? Dekuji predem za odpovedi......

Čím levnější, tím lepší. Dva roky záruka a co vydrží navíc, je prémie. Řeči o Číně si nevšímej, už děti v první třídě vědí, že všechny světové značky a to i ty nejrenomovanější vyrábějí v Číně.Problém je v tom, že všichni chtějí vyrábět, proto ty dva roky. A každý výrobek má kurvítko, které je dimenzováno tak, aby vydrželo záruku a po jeho odejítí je oprava stejně drahá jako nový výrobek.:-D

nabrat po rozrezany 5tich roxorov 20mm a nacnuty siesteho roxoru bruska zastavila a skoncila po mesacnej reklamacnej lehote vyrozumenie ze bruska je neopravitelna. za priplatok 5 eur mam black a decker nie profi samozrejme ale urcite vydrzi viac. uz cosi narezala:-) mesiac som bol odstaveny ]:)

Jednopeklo jsem si onehda, asi pred trema rokama, koupil v makru, akorat ze ve 125. Zatim:
Narezala 180ku H profil, 19 rezu, co rez to kotouc.
Diamantakem rizla 30 bednaku.
Jo a dlazdicek kybl.
A matros na kotec.
Jo a lod sem s ni postavil, tri lamelovy kotouce padli.
A hrany na zahradnim nabytku.
A snad vsechno co sem kdy svaroval.
A soused si ji taky pucoval, kdyz mu v praci lehla ta jeho - je zednik.
No a vobcas nejaky drobnejsi prace.
A furt jede... u me dobry.:puff: