Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím si rady - flíček na fasádě

Dobrý den, prosím o radu, v roce 2010 jsem se nastěhovala do bytu pod střechou, předelávala jsem koupelnu, vše bylo v pořádku,až někdy v srpnu 2010 se objevil flíček na fasádě. Na fotce z roku 2012 je vidět jak tento flek roste..nikdo neví kde je problém, v bytě nemáme žádný únik vody, změřeno asi tlakovou pumpou, ja tomu moc nerozumím. Můj skromný názor je, že voda teče někde ze střechy..Budu moc ráda když mi někdo poradí! Děkuji všem.
Změna předmětu, původně: Nevím si rady (Kurt)

sekali sme to 2x zevnitř, ne zvenku.. tvar se mění..nejdřív to byl flek o velikosti 10x10cm a postupně se roztahoval nejdřív do šířky a teď se mi zdá, že to teče jenom dolu..

ja si stejně myslím, že to jde ze střechy, když prší, proto se to tak pomalu zvetšuje..
doplněno 07.06.12 12:37:

je tam vidět i tu prasklinu vedle červené čáry.

vysekali celou stenu a odkryli trubky s teplou a studenou a byly suché,nikde netekla voda,nic nekapalo..prostě všechno suché...mezi naší zdí a fasádou je nosná stěna, která má tak 60cm..prý je to nějaká dvojitá stěna..fakt se v tom nevyznám..