Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak a čím se zbavit ostrých hran a otřepů po vyvrtané díře

Ahoj, dodělával jsem v autě pár věcí na elektriku a teďka, když jsem začal tahat elektriku jsem se ostal k problému. Ve vyvrtané díře, kudy prochází kabely, jsou z vnitřní strany (ke které se nedostanu, pouze z zvenčí) otřepy a ostré hrany, které při pohybu kabelů nařezávají jejich bužírku. Jak a čím se těch ostrých hran zbavit? Díky.

Jak už bylo psáno, srazit otřep jehlovým pilníčkem a určitě tam dej gumovou průchodku. Jinak rozsekáš o hranu izolaci a auto tě muže klidně vyhořet nebo přinejlepším budeš kabely tahat za chvíli znova. Záleží co v nich poteče.