Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekačka hecht

prosím o radu mám sekačku hecht 546sh při sekání sem vjel mezi stromky a vyháknul takovou malou pružinu nasazenou na táhlu po nasazení má sekačka velké otáčky.prosí o radu a jak se štelují otáčky.děkuji

Jé, Henessy, kde jsi to tam našel? Mám Hecht 553AL, ale tohle u něj nikde nemůžu najít. Dá se na něj taky sehnat podobný rozpis dílů, nebo nějaký manuál pro seřizování? Mám totiž stejný problém. Super seče, ale pojezd je slabý. Když zvednu kola, tak se točej, ale při sečení není vůbec cítit, že by táhnul. Zaspoda je nějaká převodovka, tak bych se rád nejdřív poptal a kouknul, než se v tom začnu hrabat.