Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seřízení pojezdu sekačky

Potřebuji poradit s nastavením pojezdu sekačky MTF 4820. Sekačku jsem zakoupil před 3 lety. Pojezd byl silný rychlý. Ted pomalu už ani nefunguje.
Zkontroloval jsem uložení řemenu (klínový řemen byl vyskončený z drážky směrem k motoru). Vypnul jsem klínový řemen šroubem u koše na posekanou trávu a pořád nemá sílu. Když sekačku nadzvednu kola se točí, ale nemají sílu.
Kde se to dá ještě nastavit

Není na to 7 let záruka? Jinak jestli jenom klouže řemen a nechce se vám nikam jezdit, tak použijte štěpařský vosk na ten řemen, když už nepomůže umytí a odmaštění. Ale doporučuju ten servis asi tam bude i nějaká spojka a převodovka pro nastavení rychlosti pojezdu.