Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem garáž

Měl jsem na zahradě 2 zděné prádelny a rozhodl jsem se z nich udělat garáž. Auto se mi tam akorát vejde a kolem auta je místa tak akorát.
Řeším problém zda zachovat boční dveře a tím pádem koupit nové - bude se chodit pouze hlavními vraty ( mate typ na co nejlevnější) nebo je mám zazdít.

Jak výsledek hlasování ovlivní vaše rozhodnutí? Pokud se tam vejde jen auto a nic víc (vedle auta dílnička?), asi bych ty dveře zazdil - pro zloděje bude o přístup míň, ty dveře nebudete muset udržovat a nebudete muset k těm dveřím mít extra přístup.