Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hrazda k postely

Dobrý den
Dělám pro seniora hrazdu k postely mohl bych vás poprosit jestli neznáte rozměry?
chtěl bych spíš vědět jak je tá hrazda naohýbaná trochu její rozměry aby byla pevná.
Nechodím po nemocnicích abych si to mohl proměřit.

Děkuji s pozdravem Václav

Tady je popis od nějakého výrobce

Hrazda je tvořena trubkou průměr 32mm s příčným aretačním kolíkem ø 8 mm. Svařenec obou dílů je lakován a následně opatřen dorazovým kroužkem, pro vymezení polohy zavěšované hrazdičky. Maximální povolené zatížení je 40 kg. Hmotnost 3,5 kg.

a tady obrázek od jiného

http://www.interier-vysocina.cz/nemocnicni-a-pecov atelsky-nabytek/luzka-a-matrace/nemocnicni-luzka/p rislusenstvi-luzek/hrazda.html