Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nalepit na podlahu

Potřebuju nalepit na laminátovou podlahu dřevěný hranol. A to pevně, protože bude namáhaný. Za pár let ho budu ale potřebovat odstranit. A to tak, aby se podlaha nepoškodila. Je oboustranná páska nejlepší řešení? Nebo máte nějaké jiné tipy? Děkuju předem Karel

to je ten laminát tak cenný ???
dá sa ešte zohať???
kúp si dačo do rezervy hranol zavrtaj a za PÁR ROKOV keď dáš dole hranol vymeníš aj poškodené lamely
ale skôr rátam že za pár kokov vymeníš celú podlahu