Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikro motor do hračky

Zdravím,

předělávám malýmu bráchovi auto se setrvačníkem na elektro... Nevíte někdo o nějakém co nejmenším motorku? Kde nějaký sehnat pokud možno do stovky? :-D Myslím tím, aby měl hřídel na obou stranách... Bez převodů.

Dělka max - 2cm

Díky za rady

Taky mě tohle bavilo. Když mi bylo asi 13 tak jsem udělal autíčko z lega s motorkem z fénu, napájení na 3x9V baterku zapojenou do série a 4x4 pohon přes gumičky:-D Když jsem to zapnul tak jsem mě co dělat abych to potom chytil:-D