Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KOnopí

Můžu pěstovat jenom jednu rostilu marihuany nebo musí být minimálně dvě kvůli opylení???? Díky

loading...

Mno jo, vegetativni mnozeni... Ale to musis mit matecni rostlinu, ze ktery ty rizky budes brat. A o ni musis vedet, ze je to samice. No a pak ji musis udrzovat furt nazivu - to sice jde i nekolik let, ale a) musis ji svitit, a to 18h denne, jinak ti prejde do kvetu a je v haji. b) stejne po 2-3 letech zacne degenerovat a musi se vymenit.

A proč chceš udržovat furt tu samou? Prostě před květem uděláš řízky a jedeš znovu, resp. řízky je lepší dělat průběžně při zaštipování. Nic nedegeneruje, geneticky jsou rostliny stále stejné, můžeš to dělat klidně celý svůj život... Samice získáš snadno, buď koupíš sexovaná semena, nebo rovnou zakořeněný řízky. Dělám tak spousty druhů kytek dobrých 10let. A jinak konopí na květ chce v průměru 12 hodin tmu, ne 6.