Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pojistka u felicie

Zdravím
mám felicii 1,6
přestali mi fungovat stěrače-shořela pojistka č2-je na ni napojen přední a zadní stěrač a motorek ostřikovačů.
odpojil jsem postupně všechny 3 motorky a navíc relátko cyklovačů ale po zapnutí klíčků mi pojistka č2 opět shoří- páčku ovládání stěračů mám v zákl.poloze vypnuto.
procházel jsem forum na felicia klubu ale konkrétně tento problém jsem tam nenašel.
Děkuji všem za radu.

Tohle smrdí zkratem, to já poznám :-)

Bez prdýlek, koukni na tuhle stránku se schématy clanek.php3 , třeba ti pomůže.Není na okruhu dobastlený ještě nějaký spotřebič?

edit:Dělávali jsme časté opravy toho tištěného spoje pojistek, ale to bylo spíše, když něco nefungovalo jen občas díky studeným spojům.U tebe to jde asi hned do zkratu, tohle studeňák nebude....;-)