Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rány z motoru sekačky po nastartování

Dobrý den, nesetkal se někdo s tím, že mu sekačka těsně po nastartování (tj. než se rozeběhla do volnoběžných otáček) vydávala kovové rány, ty samé rány to vydává při prudkém přidání plynu z volnoběžných otáček do vyšších. Zrovna tak, pokud to náhle najede do vyšší trávy a klesnou otáčky, pak to opět utichne. Motor tam je B&S 675 a je rok starý. Vyměněn olej, vůle mezi klikou a karterem není. Snad nemůže být vůle na ojnici dole nebo nahoře, po roce.....
Neřešil náhodou někdo přesně to samé?
Díky.

Teda, nechápu jednu věc:

člověk který píše
"vůle mezi klikou a karterem není. Snad nemůže být vůle na ojnici dole nebo nahoře"
nebo
"pokud to bude dělat i tak, tak se asi do motoru podívám, jen pro jistotu, jak je na tom ojniční ložisko spodní a horní"

tak takový přece nepotřebuje radit.

A pomohlo by asi, kdyby to (foťákem, mobilem) nahrál a videjko strčil třeba na youtube, abysme to slyšeli naživo, co tam tluče a mlátí.

:?::!:...:-D
Vědec nejsem, jen cizí seačky nerad rozebírám, vlasní jo, ale cizí cokoli raději ne..
Nakonec to byl nedstatečně utažený nůž. Sice neměl žádnou vůli, ale podle citu to nebylo ono a po dotažení to okamžitě zmizelo. Takže díky.